Телефонія Фізичні особи

Надійна телефонний зв’язок є незамінною складовою в діяльності будь-якої компанії, офісу або підприємства. Найчастіше саме її оперативність і якість визначає успішність ведення бізнесу. Стрімкий розвиток інтернет-технологій торкнулося і сферу телефонного зв’язку. Одним із сервісів, який поступово витісняє традиційну дротову комунікацію – є IP-телефонія.

IP-телефонія – це якісний зв’язок для будь-яких відстаней, яка при цьому дозволяє значно економити на послугах. Дана технологія дозволяє використовувати мережу інтернет для передачі голосу, відео зображень і факсів в режимі реального часу. Сьогодні по всьому світу ділові люди вже оцінили практичність послуг IP телефонії для міжнародних і міжміських дзвінків, які здійснюються за допомогою інтернету. Завдяки вдалому поєднанню переваг телефонії і цифрових технологій вдалося досягти відмінної якості, безпеки, багатофункціональність з’єднання.

Компанія Мирател надає послуги IP-телефонії як приватним, так і корпоративним клієнтам. Підключення послуги відбувається за допомогою виділення SIP аккаунта, також існує можливість приєднання існуючої IP АТС клієнта до нашої мережі.

Ще однією послугою, що надається Мирател, є надання цифрового потоку Е1. За допомогою даної послуги телефонії можна організовувати якісні голосові канали при використанні багатоканального зв’язку. Використання цифрового потоку Е1 дозволить розподілити навантаження на телефонні мережі, значно розширити кількість ліній, а також організувати централізоване управління. Дана послуга найбільш актуальна для адміністративних і корпоративних установ.

Переваги IP-телефонії Мирател:

Легке підключення

Для розмов можна використовувати IP телефон, смартфон, ноутбук або аналоговий телефон.

Зручність користування

Організуємо прямі одеські номера, які зберігаються за Вами навіть при переїзді в інший офіс.

Висока якість передачі голосу

Використовуємо власні цифрові оптоволоконні лінії і підключаємо об’єкти цифровим каналом високої щільності з використанням обладнання нового покоління.

Вигідні тарифи

Дзвінки по Україні і міжнародні дзвінки з посекундної тарифікацією і за мінімальною вартістю.

Безпека

Технология VoIP обеспечивает высокую конфиденциальность телефонных переговоров за счет использования закрытой IP сети для передачи голосового трафика.

Інтеграція

IP телефонія дозволяє легко інтегрувати телефонний зв’язок з власною CRM системою або ІП АТС в хмарі, що дасть можливість підвищити ефективність відділу продажів і знизити витрати на телефонію до 70%.

Найменування послуги. Грн. З ПДВ Кількість безкоштовних секунд Вартість однієї хвилини місцевих переговорів грн. з ПДВ
Встановлення телефонного номеру 84,00  –  –
Абонентська плата для фізичної особи з АПСУ (з щохвилинною оплатою мцсцевих переговорів). 71,65 10000 0,054
Абонентська плата для фізичної особи без АПСУ (без щохвилинною оплатою мцсцевих переговорів). 73,81  –  –

Замовити Телефонія Фізичні особи